Leiding

De Leidingsploeg 2018 – 2019

 

Kapoenen

Margot Cassimon
Dartele Schroefhoorngeit
Taak binnen tak: Takleidster + contactpersoon + afwezigheden
Email: margot.cassimon@outlook.be
Gsm: 0496 91 05 92
Laura Rossa
Bekoorlijke Lijster
Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke
Email: laura.rossa@telenet.be
Gsm: 0495 41 55 95
Anne Ingelbrecht
Opgewekte Newfoundlander
Taak binnen tak: EHBO
Email: anne_ingelbrecht@hotmail.com
Gsm: 0470 25 91 43
Ian Voordeckers
Schrandere Spitsvogel
Taak binnen tak: Takkas
Email: ianvoordeckers321@gmail.com
Gsm: 0491 48 95 32
Thor Leuridan
Guitige Slingeraap
Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke+ japke
Email: thor.leuridan99@gmail.com
Gsm: 0497 91 63 13
Maxim De Bie
Zelfbschikkende Kea
Taak binnen tak: Weekendregeling
Email: debie.maxim@gmail.com
Gsm: 0470 01 84 17
Paulien Van Maldeghem
Uitgelaten Vink
Taak binnen tak: Weekendregeling+ japke
Email: paulienvanmaldeghem@hotmail.com
Gsm: 0474 57 47 08

Welpen

Rani (Akela) De Crom
Gemeenzame St.-Bernard
Taak binnen tak: Takleidster + EHBO
Email: ranietje1@gmail.com
Gsm: 0494 66 27 33
Lars (Phao) Hermans
Vindingrijke Salangaan
Taak binnen tak: Takkas
Email: larshermans99@gmail.com
Gsm: 0470 03 57 12
Bas (Jakala) De Man
Geanimeerde Brulaap
Taak binnen tak: Weekendregeling
Email: bas.deman@hotmail.com
Gsm: 0473 28 39 71
Elise (Chicai ) Rossa
Romantische Hinde
Taak binnen tak: Japke
Email: elise.rossa@telenet.be
Gsm: 0484 62 36 21
Antoon (Mang) Derijcke
Verrassende Haas
Taak binnen tak: Contactpersoon
Email: antoon.derijcke@telenet.be
Gsm: 0497 91 93 67
Wout (Louis) De Reys
Ongedwonge Stekelstaartzwaluw
Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke + afwezigheden
Email: wout.de.reys@telenet.be
Gsm: 0493 69 80 45

Wolven

Dieter Heestermans
Onafhankelijke Frankolijn
Taak binnen tak: Takleider + takkas + contactpersoon
Email: dieterheestermans@hotmail.com
Gsm: 0478 13 98 74
Morris Goyvaerts
Taaie Ever
Taak binnen tak: Afwezigheden
Email: Morgoyva@gmail.com
Gsm: 0470 77 33 15
Stijn Huys
Opmerkzame Saki
Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke
Email: huys.patrick@telenet.be
Gsm: 0498 50 44 15
Elise Vrebosch
Vredelievende Impala
Taak binnen tak: Weekendregeling
Email: elisevrebosch@gmail.com
Gsm: 0479 26 25 88
Emilie Konings
Vlotte Antilope
Taak binnen tak: EHBO + contactpersoon
Email: emiliekonings@hotmail.com
Gsm: 0497 39 68 28
Roxanne De Maeyer
Zorgvuldige Schoenbekooievaar
Taak binnen tak: Japke
Email: roxannedemaeyer@hotmail.com
Gsm: 0485 08 24 42
Matthias De Bock
Snaakse Eekhoorn
Taak binnen tak: EHBO
Email: matthias.debock2000@telenet.be
Gsm: 0497 55 16 16

Jongverkenners

Charlotte Danckers
Inlevend Smelleken
Taak binnen tak: Takleidster
Email: charlotte.danckers@gmail.be
Gsm: 0489 42 79 77
Lukas Dekeulenaer
Joviale Dolfijn
Taak binnen tak: Japke
Email: dekeulener.lukas2@gmail.com
Gsm: 0499 41 65 68
Moana Martinho Hortas
Energieke Maki
Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke
Email: moanahsm@hotmail.com
Gsm: 0475 37 48 49
Nicolai Govaert
Zorgeloze Gekko
Taak binnen tak: Takkas
Email: nicolaigovaert20.12@gmail.com
Gsm: 0473 24 51 12
Gilles Van der Steen
Onstuimige Torenvalk
Taak binnen tak: Weekendverantwoordelijke
Email: gilles0@outlook.be
Gsm: 0471 85 35 04
Amber Rammelaere
Wilskrachtige Staartmees
Taak binnen tak: Contactpersoon
Email: amberrammelaere@gmail.com
Gsm: 0493 14 24 75
Camille Vandekeybus
Openhartige Hazewind
Taak binnen tak: EHBO
Email: camille.vandekeybus@hotmail.com
Gsm: 0493 16 39 29

Givers

Silke Francken
Volhardende zwaluw
Taak binnen tak: Takleidster + contactpersoon
Email: silkefrancken@hotmail.com
Gsm: 0476 02 67 29
Tom Dedecker
Zelfbehouden Secretarisvogel
Taak binnen tak: Weekendregeling
Email: tom.dedecker3@gmail.com
Gsm: 0496 71 43 44
Jonathan Claeys
Welwillende Scholekster
Taak binnen tak: Weekendregeling
Email: jonathan.claeys97@outlook.com
Gsm: 0474 78 69 19
Jonas Hermans
Verkennende Baviaan
Taak binnen tak: Takkas + weekendregeling
Email: jonas.hermans1@hotmail.com
Gsm: 0471 33 08 68
Charlotte Rumes
Gloedvolle Ekster
Taak binnen tak: EHBO
Email: rumes.charlotte@hotmail.com
Gsm: 0474 02 39 96
Victor Derache
Bezield Winterkoninkje
Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke
Email: victor.derache@gmail.com
Gsm: 0494 31 90 44
Maarten Francken
Amicale Slangenhalsvogel
Taak binnen tak: Takkas
Email: maartenfrancken@hotmail.be
Gsm: 0472 02 67 70

Jins

Nicolas Claeys
Schalkse Agame
Email: claeysnicolas@outlook.com
Gsm: 0485 25 21 06
Kwinten Lodrioor
Jolige Wasbeer
Email: kwintenlodrioor@hotmail.com
Gsm: 0492 04 38 21
Thomas Paeshuys
Olijke Gekko
Email: thomas.paeshuys@hotmail.com
Gsm: 0494 63 86 27

Groepsleiding

Victor Derache
bezield Winterkoninkje
Email: victor.derache@gmail.com
Gsm: 0494 31 90 44
Rani De Crom
Gemeenzame St.-Bernard
Email: ranietje1@gmail.com
Gsm: 0494 66 27 33
Lukas Dekeulener
Joviale Dolfijn
Email: dekeulener.lukas2@gmail.com
Gsm: 0499 41 65 68