Leiding

De Leidingsploeg 2017 – 2018

 

Kapoenen

Joren Van de Laar
Gemoedelijke Newfoundlander
Taak binnen tak: Takki + contactpersoon
Email: jorenvdl96@hotmail.com
Gsm: 0478 11 89 27
Jonas Hermans
Verkennende Baviaan
Taak binnen tak: Takkas
Email: jonas.hermans1@hotmail.com
Gsm: 0471 33 08 68
Laura Rossa
Bekoorlijke Lijster
Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke
Email: laura.rossa@telenet.be
Gsm: 0495 41 55 95
Thomas Paeshuys
Olijke Gekko
Taak binnen tak: Weekendregeling
Email: thomas.paeshuys@hotmail.com
Gsm: 0494 63 86 27
Margot Cassimon
Dartele Schroefhoorngeit
Taak binnen tak: Japke en afwezigheden
Email: margot.cassimon@outlook.be
Gsm: 0496 91 05 92
Anne Ingelbrecht
Opgewekte Newfoundlander
Taak binnen tak: Weekendregeling
Email: anne_ingelbrecht@hotmail.com
Gsm: 0470 25 91 43
Indra Persoons
Gedreven Luipaard
Taak binnen tak: Japke
Email: indrapersoons@live.be
Gsm: 0483 51 02 93
Ian Voordeckers
Schrandere Spitsvogel
Taak binnen tak: EHBO
Email: ian.voordeckers@hotmail.com
Gsm: 0491 48 95 32
Thor Leuridan
Guitige Slingeraap
Taak binnen tak: Japke
Email: thorleuridan99@hotmail.com
Gsm: 0497 91 63 13

Welpen

Thomas (Akela) Cassimon
Ijverige Vink
Taak binnen tak: Takleider + contactpersoon
Email: thomas.cassimon@outlook.com
Gsm: 0474 62 05 94
Dieter (Baloe) Heestermans
Onafhankelijke Frankolijn
Taak binnen tak: Takkas + EHBO
Email: dieterheestermans@hotmail.com
Gsm: 0478 13 98 74
Thomas (Bagheera) Dekeulener
Goedgeluimde Stekelstaarteekhoorn
Taak binnen tak: Japke
Email: tdekeulener@telenet.be
Gsm: 047705 44 02
Rani (Sona) De Crom
Gemeenzame St.-Bernard
Taak binnen tak: EHBO
Email: ranietje1@gmail.com
Gsm: 0494 66 27 33
Stijn (Hathi) Huys
Opmerkzame Saki
Taak binnen tak: Foto's + Afwezigheden
Email: stijhuys11@gmail.com of huys.patrick@telenet.be
Gsm: 0498 50 44 15
Moana (Nagaina) Martinho Hortas
Energieke Maki
Taak binnen tak: Foto's en Afwezigheden
Email: moanahsm@hotmail.com
Gsm: 0475 37 48 49
Bas (Jakala) De Man
Geanimeerde Brulaap
Taak binnen tak: /
Email: bas.deman@hotmail.com
Gsm: 0473 28 39 71
Emilie (Mysa) Konings
Vlotte Antilope
Taak binnen tak: Weekendregeling
Email: emiliekonings@hotmail.com
Gsm: 0497 39 68 28
Lars (Phao) Hermans
Vindingrijke Salangaan
Taak binnen tak: /
Email: larshermans99@gmail.com
Gsm: 0470 03 57 12

Wolven

Morgan Van der Steen
Dromerige Hinde
Taak binnen tak: Takleidster + contactpersoon
Email: Morgan0vandersteen@gmail.com
Gsm: 0472 57 20 05
Heleen Steenssens
Verdraagzame Mungo
Taak binnen tak: Weekendregeling
Email: heleensteenssens@hotmail.com
Gsm: 0471 54 21 85
Lotte De Veth
Afwachtende Giraf
Taak binnen tak: EHBO
Email: lotte.dv@hotmail.com
Gsm: 0474 06 48 73
Willem Goyvaerts
Vermakelijke Wauw
Taak binnen tak: EHBO
Email: willem.goyvaerts@icloud.com
Gsm: 0483 01 18 08
Maarten Francken
Amicale Slangenhalsvogel
Taak binnen tak: takkas
Email: maartenfrancken@hotmail.be
Gsm: 0472 02 67 70
Orélie Demey
Hartelijke Papegaai
Taak binnen tak: weekendregeling
Email: orelie.demey@telenet.be
Gsm: 0494 71 35 76
Elise Vrebosch
Vredelievende Impala
Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke
Email: elisevrebosch@gmail.com
Gsm: 0479 26 25 88
Nicolai Govaert
Zorgeloze Gekko
Taak binnen tak: Japke
Email: nicolai@govaert.eu
Gsm: 0473 24 51 12

Jongverkenners

Jonathan Claeys
Welwillende Scholekster
Taak binnen tak: Takki + contactpersoon
Email: jonathan.claeys97@outlook.com
Gsm: 0474 78 69 19
Tom Dedecker
Zelfbehouden Secretarisvogel
Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke
Email: tom.dedecker3@gmail.com
Gsm: 0496 71 43 44
Charlot Van Maldeghem
Taterende Pica
Taak binnen tak: EHBO
Email: charlot.vm@hotmail.com
Gsm: 0472 86 59 85
Charlotte Rumes
Gloedvolle Ekster
Taak binnen tak: weekendregeling
Email: rumes.charlotte@hotmail.com
Gsm: 0474 02 39 96
Lukas Dekeulener
Joviale Dolfijn
Taak binnen tak: Japke
Email: dekeulener.lukas2@gmail.com
Gsm: 0499 41 65 68
Morris Goyvaerts
Taaie Ever
Taak binnen tak: EHBO
Email: morgoyva@gmail.com
Gsm: 0486 33 05 44
Victor Derache
Bezield Winterkoninkje
Taak binnen tak: Takkas
Email: victor.derache@gmail.com
Gsm: 0494 31 90 44
Charlotte Danckers
Inlevend Smelleken
Taak binnen tak: Weekendregeling
Email: charlotte.danckers@gmail.com
Gsm: 0489 42 79 77
Gilles Van der Steen
Onstuimige Torenvalk
Taak binnen tak: /
Email: gilles0@outlook.be
Gsm: 0471 85 35 04

Givers

Inse Cop
Energieke Panda
Taak binnen tak: Takki + contactpersoon
Email: inse_cop@hotmail.com
Gsm: 0474 24 51 55
Nicolas Claeys
Schalkse Agame
Taak binnen tak: Weekendregeling
Email: claeysnicolas@outlook.com
Gsm: 0485 25 21 06
Lien Francken
Goedhartige Slechtvalk
Taak binnen tak: EHBO
Email: lienfrancken@hotmail.com
Gsm: 0471 62 48 49
Thomas Rippen
Meegaande Collie
Taak binnen tak: Takkas
Email: thomas.rippen@hotmail.com
Gsm: 0491 32 32 60
Antoine De Bie
Trotse Arend
Taak binnen tak: /
Email: antoine.debie@gmail.com
Gsm: 0475 37 67 47
Kwinten Lodrioor
Jolige Wasbeer
Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke
Email: kwintenlodrioor@hotmail.com
Gsm: 0492 04 38 21
Silke Francken
Volhardende Zwaluw
Taak binnen tak: Weekendregeling
Email: silkefrancken@hotmail.com
Gsm: 0476 02 67 29
Ferdinand Van Ostade
Snaakse Wezel
Taak binnen tak:
Email: Ferdinandvanostade@gmail.com
Gsm: 0492 69 69 90

Jins

Hasse Steenssens
Rustig Smelleken
Email: hassepoester13@hotmail.com
Gsm: 0470 39 63 73
Alec Voordeckers
Charmante Springbok
Email: alecvoordeckers@hotmail.com
Gsm: 0495 92 55 69
Lore Colson
Huiselijke Beo
Email: lore.colson@hotmail.com
Gsm: 0474 38 86 76

Groepsleiding

Vincent Govaers
Bezonnen Torenvalk
Email: vincent.govaers@hotmail.be
Gsm: 0474/72.52.63
Hasse Steenssens
Rustig Smelleken
Email: hassepoester13@hotmail.com
Gsm: 0470/39.63.73
Nicolas Claeys
Schalkse Agame
Email: claeysnicolas@outlook.com
Gsm: 0485/25.21.06