Leiding

De Leidingsploeg 2018 – 2019

 

Kapoenen

Maxim De Bie
Zelfbschikkende Kea

Taak binnen tak: Takleider + contactpersoon
Email: debie.maxim@gmail.com
Gsm: 0470 01 84 17

Anne Ingelbrecht
Opgewekte Newfoundlander
Taak binnen tak: EHBO
Email: anne_ingelbrecht@hotmail.com
Gsm: 0470 25 91 43
Paulien Van Maldeghem
Uitgelaten Vink

Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke + afwezigheden
Email: paulienvanmaldeghem@hotmail.com
Gsm: 0474 57 47 08

Simon Marynissen
Genoeglijk Hert

Taak binnen tak: Takkas
Email: simon.marynissen@telenet.com
Gsm: 0473 58 38 30

Thijs Molleman
Olijke Snoek

Taak binnen tak: Japke
Email: thijsmolleman@gmail.com
Gsm: 0468 11 50 64

Emma Vercraeye
Joviale Chimpansee

Taak binnen tak: Japke
Email: emmavercraeye@hotmail.com
Gsm: 0495 35 91 54

Noor Loopmans
Kleurrijke Lijster

Taak binnen tak: Weekendverantwoordelijke
Email: loopmans.noor@gmail.com
Gsm: 0498 74 88 62

Kalina Vandamme
Vredige Secretarisvogel

Taak binnen tak: Weekendverantwoordelijke
Email: kalina.vandamme@hotmail.be
Gsm: 0483 19 06 80

Welpen

Antoon (Akela) Derijcke
Verrassende Haas

Taak binnen tak: Takleider + contactpersoon
Email: antoon.derijcke@telenet.be
Gsm: 0497 91 93 67

Lukas (Tabaqui) Dekeulener
Joviale Dolfijn

Taak binnen tak: Japke
Email: dekeulener.lukas2@gmail.com
Gsm: 0499 41 65 68

Stijn (Hathi) Huys
Opmerkzame Saki

Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke
Email: stijnhuys11@gmail.com
Gsm: 0498 50 44 15

Elise (Chicai ) Rossa
Romantische Hinde

Taak binnen tak: EHBO
Email: elise.rossa@telenet.be
Gsm: 0484 62 36 21

Robin (Bagheera) Gilman
Tartende Kauw

Taak binnen tak: Afwezigheden
Email: robaingilman@gmail.com
Gsm: 0468 14 93 10

Wout (Rama) Stassen
Deugdelijk Smelleken

Taak binnen tak: Weekendverantwoordelijke
Email: wout.stasse@gmail.com
Gsm: 0468 25 37 67

Ellen (Mysa) De Veth
Attente Springbok

Taak binnen tak: Takkas
Email: ellen.deveth@hotmail.com
Gsm: 0487 47 70 67

Thijs (Baloe) Heestermans
Standvastige Schroefhoorngeit

Taak binnen tak: Weekendverantwoordelijke
Email: heestermansthijs@gmail.com
Gsm: 0478 64 45 56

Chloé (Mor) Bernaerts
Huiselijke Cavia

Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke
Email: chloebernaerts28@gmail.com
Gsm: 0491 02 21 93

Wolven

Dieter Heestermans
Onafhankelijke Frankolijn
Taak binnen tak: Takleider + takkas + contactpersoon
Email: dieterheestermans@hotmail.com
Gsm: 0478 13 98 74
Margot Cassimon
Dartele Schroefhoorngeit

Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke + afwezigheden
Email: margot.cassimon@outlook.be
Gsm: 0496 91 05 92

Roxanne De Maeyer
Zorgvuldige Schoenbekooievaar
Taak binnen tak: Japke
Email: roxannedemaeyer@hotmail.com
Gsm: 0485 08 24 42
Jorden Vrebosch
Guitige Zeehond

Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke
Email: jorden.vrebosch@gmail.com
Gsm: 0471 45 67 03

Hanne Roelants
Expressieve Arassari

Taak binnen tak: EHBO
Email: hanne.roelants@gmail.com
Gsm: 0492 71 36 67

Edmée De Jonckheere
Luchthartige Kwikstaart

Taak binnen tak: EHBO
Email: dejonckheereedmee@gmail.com
Gsm: 0478 51 77 63

Lucas Weekx
Schelmse Stekelstaarteekhoorn

Taak binnen tak: Japke
Email: lucas.weekx@gmail.com
Gsm: 0470 33 57 53

Bo de Ceuninck
Innige Beo

Taak binnen tak: Weekendverantwoordelijke
Email: bo@medulex.be
Gsm: 0493 62 37 37

Jongverkenners

Thor Leuridan
Guitige Slingeraap

Taak binnen tak: Takleider + takkas + japke
Email: thor.leuridan@gmail.com
Gsm: 0497 91 63 13

Moana Martinho Hortas
Energieke Maki

Taak binnen tak: Japke
Email: moanahsm@hotmail.com
Gsm: 0475 37 48 49

Laura Rossa
Bekoorlijke Lijster

Taak binnen tak: Weekendverantwoordelijke
Email: laura.rossaa@outlook.com
Gsm: 0495 41 55 95

Amber Rammelaere
Wilskrachtige Staartmees
Taak binnen tak: Contactpersoon
Email: amberrammelaere@gmail.com
Gsm: 0493 14 24 75
Matthias De Bock
Snaakse Eekhoorn

Taak binnen tak: Weekendverantwoordelijke
Email: matthias.debock2000@telenet.be
Gsm: 0497 55 16 16

Wout De Herdt
Scherpzinnige Djiggetai

Taak binnen tak: EHBO
Email: wout.dh.6@gmail.com
Gsm: 0491 52 33 27

Yfke Henkes
Zachtmoedige Steppelemming

Taak binnen tak: Weekendverantwoordelijke
Email: yfke@henkes.nl
Gsm:  0468 12 48 73

Marie Derijcke
Gepassioneerde Antilope

Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke
Email: derijckem@gmail.com
Gsm: 0497 92 04 49

Givers

Lars Hermans
Vindingrijke Salangaan

Taak binnen tak: Takleider + contactpersoon
Email: larshermans99@gmail.com
Gsm: 0470 03 57 12

 

Rani De Crom
Gemeenzame St.-Bernard

Taak binnen tak: EHBO
Email: ranietje1@gmail.com
Gsm: 0494 66 27 33

Bas De Man
Geanimeerde Brulaap

Taak binnen tak: Weekendverantwoordelijke
Email: de.man.bas99@gmail.com
Gsm: 0472 11 36 10

Gilles Van der Steen
Ontstuimige Torenvalk

Taak binnen tak: /
Email: gilles0@outlook.be
Gsm: 0471 85 35 04

Ian Voordeckers
Schrandere Spitsvogel

Taak binnen tak: Takkas
Email: ianvoordeckers321@gmail.com
Gsm: 0491 48 95 32

Nicolai Govaert
Zorgeloze Gekko

Taak binnen tak: Takkas
Email: nicolaigovaert20.12@gmail.com
Gsm: 0473 24 51 12

Elise Vrebosch
Vredelievende Impala

Taak binnen tak: Weekendverantwoordelijke
Email: elisevrebosch@gmail.com
Gsm: 0479 26 25 88

Jins

Charlotte Rumes
Gloedvolle Ekster

Email: rumes.charlotte@hotmail.com
Gsm: 0474 02 39 96

Victor Derache
Bezield Winterkoninkje

Email: victor.derache@gmail.com
Gsm: 0494 31 90 44

Maarten Francken
Amicale Slangenhalsvogel

Email: maartenfrancken@hotmail.be
Gsm: 0468 07 24 89

 

Groepsleiding

Victor Derache
bezield Winterkoninkje
Email: victor.derache@gmail.com
Gsm: 0494 31 90 44
Rani De Crom
Gemeenzame St.-Bernard
Email: ranietje1@gmail.com
Gsm: 0494 66 27 33
Lukas Dekeulener
Joviale Dolfijn
Email: dekeulener.lukas2@gmail.com
Gsm: 0499 41 65 68