Leiding

De Leidingsploeg 2020 – 2021

 

Kapoenen

Simon Marynissen
Genoeglijk Hert

Taak binnen tak: Takleider + contactpersoon
Email: Simon.marynissen@telenet.be
Gsm: 0473 58 38 30

 

"Wasda nu die blauwe plaat?"

Charlotte Rumes
Gloedvolle Ekster

Taak binnen tak: EHBO
Email: Rumes.charlotte@hotmail.com
Gsm: 0474 02 39 96

 

"Help help mijn huisje staat in brand"

Anne Ingelbrecht
Opgewekte Newfoundlander

Taak binnen tak: EHBO
Email: anne_ingelbrecht@hotmail.com
Gsm: 0470 25 91 43

 

"Hoezo krijgen jullie die container niet open?"

Thijs Molleman
Olijke Snoek

Taak binnen tak: Japke
Email: thijsmolleman@gmail.com
Gsm: 0468 11 50 64

 

"Die keuken kuist zen eigen niet"

Emma Vercraeye
Joviale Chimpansee

Taak binnen tak: Takkas
Email: emmavercraeye@hotmail.com
Gsm: 0495 35 91 54

" 't leven is aan de rappen, ik ben traag"
Noor Loopmans
Kleurrijke Lijster

Taak binnen tak: Contactpersoon
Email: loopmans.noor@gmail.com
Gsm: 0498 74 88 62

 

“Iets met leven op een roze wolk ofzo”

Kalina Vandamme
Vredige Secretarisvogel

Taak binnen tak: Weekendverantwoordelijke
Email: kalina.vandamme@hotmail.be
Gsm: 0483 19 06 80

 

"Scouts=vriendschap+plezier"

Laurens Danckers
Onverstoorbare klipdas

Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke
Email: laurens.danckers@hotmail.be
Gsm: 0478 64 15 90

"Wie boter op zijn hoofd heeft moet uit de zon blijven"
Flynn Voordeckers
Amicale katoenstaart

Taak binnen tak: Weekendverantwoordelijke
Email: flynnvoordeckers@gmail.com
Gsm: 0498 82 11 17

 

"Nog 5 minuutjes plz"

Dali Vandenvyver
Onomwonden jak

Taak binnen tak: Japke
Email: Dali.vandenvyver@gmail.com
Gsm: 0468 21 95 16

 

"Hakuna Matata"

Welpen

Robin (Akela) Gilman
Tartende Kauw

Taak binnen tak: Takleider + contactpersoon
Email: robaingilman@gmail.com
Gsm:0468 14 93 10

“Veel zaken in het leven zijn overbodig, net zoals nen appendix da heb ik ni nodig”

Wout (Rama) Stassen
Deugdelijk Smelleken

Taak binnen tak: Japke
Email: wout.stasse@gmail.com
Gsm:0468 25 37 67

"ne sleutel 17 kunde altij gebruike"
Ellen (Mysa) De Veth
Attente Springbok

Taak binnen tak: Takkas
Email: ellen.deveth@hotmail.com
Gsm: 0487 47 70 67

 

"https://youtu.be/W37DlG1i61s"

Thijs (Baloe) Heestermans
Standvastige Schroefhoorngeit

Taak binnen tak: Weekendverantwoordelijke + Materiaalverantwoordelijke
Email: heestermansthijs@gmail.com
Gsm: 0478 64 45 56

 

"Met een slijpschijf kan men niet boren"

Chloé (Mor) Bernaerts
Huiselijke Cavia

Taak binnen tak: EHBO
Email: chloebernaerts28@gmail.com
Gsm: 0491 02 21 93

“Eerst de computer dan den toeter”
Hanne (Sona) Roelants
Expressieve Arassari

Taak binnen tak: Afwezigheden
Email: hanne.roelants@gmail.com
Gsm: 0492 71 36 67

 

"Ge schrapt geen yahtzee!"

Kris (Bagheera) Ingelbrecht
Volmondig Grijsbokje

Taak binnen tak: weekendverantwoordelijke
Email: kris_ingelbrecht@hotmail.com
Gsm: 0497 88 06 92

 

"Eerst zien, dan geloven"

Mette (Marala) Dierckens
Pittige Sneeuwuil

Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke
Email: mette_dierckens@hotmail.com
Gsm: 0471 88 82 93

 

"Als koeien konden springen, zouden ze de hoogspanningskabels raken"

Mirte (Sambua) De Herdt
Blijmoedige Kaketoe

Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke
Email: mirte.dh.4@gmail.com
Gsm: 0471497135

"Hoeveel magen heeft een koe? Vijf toch¿?"

Melanie (Phaona) van den Bergh
Gemoedelijke Aap

Taak binnen tak: EHBO
Email: melanievandenbergh@live.be
Gsm: 0472 08 92 33

 

"Wie zit er in dat kruid?

Wolven

Jorden Vrebosch
Guitige Zeehond

Taak binnen tak: Takki + contactpersoon + afwezigheden
Email: jorden.vrebosch@gmail.com
Gsm: 0471 45 67 03

 

"De boer eet vis als het spek op is"

Stijn Huys
Opmerkzame Saki

Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke
Email: stijnhuys11@gmail.com
Gsm: 0498 50 44 15

 

"1000 bommen en granaten!"

Lucas Weekx
Schelmse Stekelstaarteekhoorn

Taak binnen tak: Weekendregeling
Email: lucas.weekx@gmail.com
Gsm: 0470 33 57 53

 

"Aan de geur van de kaas herkent men de geit"

Bo de Ceuninck
Innige Beo

Taak binnen tak: EHBO
Email: bo@medulex.be
Gsm: 0493 62 37 37

 

"Een dag gene yahtzee is een dag niet geleefd"

Yfke Henkens
Zachtmoedige Steppenlemming

Taak binnen tak: Weekendregeling
Email: yfke@henkes.nl
Gsm: 0468 12 48 73

 

"Na-Yfke"

Lucas De Reys
Onbaatzuchtige Sifak

Taak binnen tak: Materiaalverantwoordelijke
Email: lucas.de.reys@gmail.com
Gsm: 0476 38 79 78

 

"Ik ben echt heel slecht in quotes verzinnen"

Anton Depaepe
Ontvankelijke Streepmuis

Taak binnen tak: Weekendregeling
Email: antondepaepe@gmail.com
Gsm: 0470 20 32 22

 

"Ik zen ni Anton Aus Tirol, maar 't geluid van een bel apprecieer ik wel!"

Hanne Depaepe
Goedmoedige Hazewind

Taak binnen tak: Japke
Email: hanne.depaepe@gmail.com
Gsm: 0477 55 28 34

 

"Sjortouw is zilver en ducttape is goud"

Sandy Bolders
Openhartige Kwartel

Taak binnen tak: Japke + voedselverantwoordelijke
Email: sandy.bolders@outlook.com
Gsm: 0471 69 79 77

 

"In choco zitten er weinig vitaminen, daarom moet je er veel van eten!"

Vincent De Maeyer
Zelfbehouden Schroefhoorngeit

Taak binnen tak: Takkas
Email: vincentdemaeyer@hotmail.com
Gsm: 0488 01 80 44

 

"Wie niet slim is, moet sterk zijn!"

Jongverkenners

Dieter Heestermans
Onafhankelijke Frankolijn

Taak binnen tak: Takki + contactpersoon + materiaalverantwoordelijke
Email: dieterheestermans@hotmail.com
Gsm: 0478 13 98 74

 

"Een kamerjas kan men ook buitenshuis dragen"

Lukas Dekeulener
Joviale Dolfijn

Taak binnen tak: Japke
Email: dekeulener.lukas2@gmail.com
Gsm: 0499 41 65 68

"De 44ste, dat zit wel snor!"

Elise Rossa
Romantische Hinde

Taak binnen tak: EHBO
Email: elise.rossa@telenet.be
Gsm: 0484 62 36 21

 

"Het leven is te kort om groot te zijn"

Marie Derijcke
Gepassioneerde antilope

Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke + EHBO + Weekendverantwoordelijke
Email: derijckem@gmail.com
Gsm: 0497 92 04 49

"Liever een tuin zonder huis dan een huis zonder tuin"
Edmée De Jonckheere
Luchthartige Kwikstaart

Taak binnen tak: EHBO
Email: dejonckheereedmee@gmail.com
Gsm: 0478 51 77 63

"Lekker met de meiden!"

Wout De Herdt
Scherpzinnige Djiggetai

Taak binnen tak: EHBO
Email: wout.dh.6@gmail.com
Gsm: 0491 52 33 27

"Wie in de glasbak valt, moet de scherven opruimen."

Thomas De Bock
Ongedwongen Stokstaartje

Taak binnen tak: Weekendverantwoordelijke
Email: thomasdebock750@gmail.com
Gsm: 0497 57 27 42

Stien Loopmans
Levendige Spreeuw

Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke
Email: loopmans.stien@gmail.com
Gsm: 0473 30 21 11

 

"Het leven door een klein roos brilletje zien"

Jasper Simons
Montere Keizerspinguïn

Taak binnen tak: Takkas
Email: jaspersimons02@gmail.com
Gsm: 0468 13 74 76

 

"Ik heb een egel als huisdier"

Sean Leggat
Ingenomen Kea

Taak binnen tak: Japke
Email: sean-leggat@hotmail.com
Gsm: 0468 22 41 75

 

"Kaas is de fundering van ieder goed idee"

Givers

Maxim De Bie
Zelfbeschikkende Kea

Taak binnen tak: Takleider
Email: debie.maxim@gmail.com
Gsm: 0470 01 84 17

 

"Ik ga hier niet verliezen van dat eten"

Paulien Van Maldeghem
Uitgelaten vink

Taak binnen tak: Contactpersoon + Fotoverantwoordelijke
Email: paulienvanmaldeghem@hotmail.com
Gsm: 0474 57 47 08

 

"I say more dumb things before 9 a.m. than most people say all day..."

Amber Rammelaere
Wilskrachtige Staartmees

Taak binnen tak: /
Email: Amberrammelaere@gmail.com
Gsm: 0493 14 24 75

 

“Look at aaaall those chickens!”

Antoon Derijcke
Verrassende Haas

Taak binnen tak: Takkas + Japke
Email: Antoon.derijcke@telenet.be
Gsm: 0497 91 93 67
¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿ƓƐའហටȺɀƐហ?????????

Charlotte Danckers
Inlevend Smelleken

Taak binnen tak: Takkas
Email: charlotte.danckers@gmail.com
Gsm: 0489 42 79 77

 

"Wat een tirannie"

Elise Vrebosch
Vredelievende Impala

Taak binnen tak: /
Email: elisevrebosch@gmail.com
Gsm: 0479 26 25 88

 

"Wat kwam er eerst, de Kiek of het ei?"

Ian Voordeckers
Schrandere Spitsvogel

Taak binnen tak: Weekendregeling
Email: ianvoordeckers123@gmail.com
Gsm: 0491 48 95 32

Matthias De Bock
Snaakse Eekhoorn

Taak binnen tak: EHBO
Email: matthias.debock2000@telenet.be
Gsm: 0497 55 16 16

 

"Ge hebt mensen die een vijs missen, maar er zijn ook mensen die een hele gereedschapskist missen"

Nicolai Govaert
Zorgeloze Gekko

Taak binnen tak: Japke
Email: nicolaigovaert20.12@gmail.com
Gsm: 0473 24 51 12

 

"Respect voor materiaal!"

Thor Leuridan
Guitige Slingeraap

Taak binnen tak: Materiaalverantwoordelijke
Email: thor.leuridan99@gmail.com
Gsm: 0497 91 63 13

Jins

Lars Hermans
Vindingrijke Salangaan

Email: larshermans99@gmail.com
Gsm: 0470 03 57 12

 

"Aaaaaooooooaaaaa" - Tarzan

Bas De Man
Geanimeerde Brulaap

Email: de.man.bas99@gmail.com
Gsm: 0472 11 36 10

 

"Eat some spaghetti 2 forgetti your regretti"

 

 

 

Rani De Crom
Gemeenzame St.-Bernard

Email: ranietje1@gmail.com
Gsm: 0494 66 27 33

 

"If life gives you lemonade, make lemons. Life will be all “whaaat?”"

 

Groepsleiding

Rani De Crom
Gemeenzame St.-Bernard
Email: ranietje1@gmail.com
Gsm: 0494 66 27 33
Lukas Dekeulener
Joviale Dolfijn
Email: dekeulener.lukas2@gmail.com
Gsm: 0499 41 65 68
Antoon Derijcke
Verrassende Haas
Email: Antoon.derijcke@telenet.be
Gsm: 0497 91 93 67