Leiding

De Leidingsploeg 2022 – 2023

Groepsleiding

Thomas De Schryver
Vrijmoedige Wouw

Email: groepsleiding@44ste.be
Gsm: 0475 50 88 84

Joachim Van Looij
Blijgeestige Drongo

Email: groepsleiding@44ste.be
Gsm: 0477 32 33 29

Jorden Vrebosch
Guitige Zeehond

Email: groepsleiding@44ste.be
Gsm: 0471 45 67 03

Simon Marynissen
Genoeglijk Hert

Email: groepsleiding@44ste.be
Gsm: 0473 58 38 30

Kapoenen

Lene Denissen
Flamboyante Kolibrie

Taak binnen tak: Takleider + Contactpersoon
Email: denissenlene@gmail.com
Gsm: 0473 34 58 87

 

" Oep 1 been kunde ni staan"

Amélie De Bock
Vermakelijke Sneeuwstormvogel

Taak binnen tak: EHBO + Afwezigheden
Email: amelie.debock@telenet.be
Gsm: 0492 39 15 59

 

"Ik ben een panda"

Anton Simons
Goedhartig Grijsbokje

Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke + Afwezigheden
Email: anton.simie@gmail.com
Gsm: 0468 56 69 48

 

"Het leven is te kort om onderbroeken te vouwen"

Wannes Tirions
Kluchtige Pad

Taak binnen tak: Takkas + Weekendregeling
Email: wannes.tirions@gmail.com
Gsm: 0493 33 60 23

 

"Verstand op 0, friteuse op 180"

Hanne van Dingenen
Coulante Coscoroba

Taak binnen tak: Weekendregeling + Japke
Email: vandingenenhanne40@gmail.com
Gsm: 0472 86 55 34

 

"Ik ben niet ros"

Hanne Leuridan
Hartstochtelijke Koi

Taak binnen tak: EHBO + Contactpersoon
Email: hanne.leuridan@gmail.com
Gsm: 0472 46 38 15

 

"Ik hou van sarcasme"

Thijs Ribbens
Fanatieke Wever

Taak binnen tak: Japke
Email: fanatieke.wever@gmail.com
Gsm: 0468 11 79 11

 

"Trust the process!!"

Welpen

Jasper (Akela) Borgmans
Welgemoede Zeeduivel

Taak binnen tak: Takleider + Contactpersoon
Email: jasperborgmans@gmail.com
Gsm: 0492 39 16 48

"ex-sergeant"

Thomas (Baloe) De Schryver
Vrijmoedige Wouw

Taak binnen tak: Takkas
Email: thomas.deschryvergoethals@gmail.com
Gsm:0475 50 88 84

“Tis wel scheune wier vandaag e”

Simon (Bagheera) De Wit
Jolige Kwikstaart

Taak binnen tak: Takkas + Afwezigheden
Email: simon.dewit14@gmail.com
Gsm: 0478 71 78 55

 

"iets me potte en ketels"

Lieze (Mor) Depaepe
Zelfstandige Rivierdolfijn

Taak binnen tak: EHBO 
Email: lieze.depaepe@gmail.com
Gsm: 0478 18 33 30

“Mijn bed heeft een ernstige vorm van verlatingsangst dus ik blijf nog even liggen”

Sven (Rikki-Tikki-Tavi) Heeren
Enthousiaste Aap

Taak binnen tak: Weekendregeling
Email: sven_heeren@hotmail.nl
Gsm: 0472 86 57 08

 

"Den eerste is altij de moeillijkste"

Josefien-Charlotte (Leela) Derijcke
Levenslustige Alpaca

Taak binnen tak: Afwezigheden + Weekendregeling
Email: josefien@telenet.be
Gsm: 0468 13 26 78

"plooien plooien plooien"

Tess (Mysa) Loopmans
Innige Papegaai

Taak binnen tak: Fotoverantwoordelijke
Email: loopmans.tess@gmail.com
Gsm: 04 99 15 99 17

"Roos is geen kleur maar een attitude"

Alek (Ikki) Durnez
Zelfbegane Roerdomp

Taak binnen tak: EHBO + Japke
Email: alek.durnez@gmail.com
Gsm: 0471 32 23 06

“”

Wolven

Rik Gotink
Trouwhartige Panda

Taak binnen tak: Takleider + Contactpersoon
Email: rik.gotink@gmail.com
Gsm: 0479 28 79 55

 

"Regel 1: niet op de parking van de Colruyt"

Thomas Weekx
Gezellige Walrus

Taak binnen tak: Takkas
Email: thomasweekx1@gmail.com
Gsm: 0477 38 65 57

 

"Regel 2: volg altijd regel 1"

Aline Derijcke
Opgetogen Spreeuw

Taak binnen tak: EHBO + Afwezigheden
Email: aline.derijcke@gmail.com
Gsm:  0468 13 43 53

 

"Ik ga nooit 50%, ik ga altijd all-in"

Manuel Vandekeybus
Aspirerende Klauwier

Taak binnen tak: Weekendregeling + Takkas
Email: manuel.vandekeybus@hotmail.com
Gsm: 0493 69 70 72

 

"Ik ben altijd bezig met wat ik bezig ben"

Roxanne Willems
Scherpzinnig Konijn

Taak binnen tak: EHBO
Email: willems.roxy@gmail.com
Gsm: 0468 17 74 01

 

"R O X alles of niks"

Joran Adriaansen
Standvastige Berner sennen

Taak binnen tak: Japke
Email: joran.adri@outlook.be
Gsm: 0468 43 71 75

 

"kemdakanda"

Siebe Vrebosch
Geestige Flamingo

Taak binnen tak: Weekendregeling + Japke
Email: siebe.vrebosch@gmail.com
Gsm: 0472 52 22 02

 

"We zien morgen wel wat er uit de bus komt"

Lara Van den Bergh
Hartelijke Vink

Taak binnen tak: EHBO + Fotoverantwoordelijke
Email: vdberghlara@gmail.com
Gsm: 0460 95 30 44

 

"Afspraak om 4u bij het klimbos"

Jongverkenners

Emma Staes
Ongedwongen Pekari

Taak binnen tak: Takleider + Contactpersoon
Email: emma.staes63@gmail.com
Gsm: 0468 29 26 69

 

"dagga nation"

Melanie van den Bergh
Gemoedelijke Aap

Taak binnen tak: EHBO + Contactpersoon
Email: melanievandenbergh@live.be
Gsm: 0472 08 92 33

 

"‘24/7 Crocs in sportmodus"

Hanne Depaepe
Goedmoedige Hazewind

Taak binnen tak: Japke + Afwezigheden
Email: hanne.depaepe@gmail.com
Gsm: 0477 55 28 34

 

"regel 1: leiding heeft altijd gelijk"

Sandy Bolders
Openhartige Kwartel

Taak binnen tak: Weekendregeling
Email: sandy.bolders@outlook.com
Gsm: 0471 69 79 77

 

"In choco zitten er weinig vitaminen, daarom moet je er veel van eten"

Quinten De Wit
Zelfredzame Grizzly

Taak binnen tak: /
Email: quinten.de.wit7@gmail.com
Gsm: 0483 44 62 20

"den eerste is nooit de leste"

Victor Govaert
Behagelijke Saterhoen

Taak binnen tak: Takkas + Fotoverantwoordelijke 
Email: victor@govaert.be
Gsm: 0468 20 32 28

 

"https://youtu.be/GBIIQ0kP15E"

Joachim Van Looij
Blijgeestige Drongo

Taak binnen tak: Takkas
Email: joachimvanlooij@gmail.com
Gsm: 0477 32 33 29

"Rik heeft een goeie schouder waar ja altijd op kan rekenen"

Pleun Wolf
Amicale Fret

Taak binnen tak: Weekendregeling
Email: pleunwolf@gmail.com
Gsm: 0492 87 81 80

"Da kan gebeuren"

Givers

Mirte De Herdt
Blijmoedige Kaketoe

Taak binnen tak: Takleider + Overlevingstocht + Fotoverantwoordelijke
Email: mirte.dh.4@gmail.com
Gsm: 0471 49 71 35

"Hoeveel magen heeft een koe? Vijf toch¿?"

Thijs Heestermans
Standvastige Schroefhoorngeit

Taak binnen tak: Takkas + Overlevingsspel
Email: heestermansthijs@gmail.com
Gsm: 0478 64 45 56

 

“Ik wil geen dekzwabber zijn

Jorden Vrebosch
Guitige Zeehond

Taak binnen tak: Weekendregeling + Overlevingsspel
Email: jorden.vrebosch@gmail.com
Gsm: 0471 45 67 03

 

"de boer eet vis als het spek op is"

Anton Depaepe
Ontvankelijke Streepmuis

Taak binnen tak: Japke + Overlevingsspel + Afwezigheden
Email: antondepaepe@gmail.com
Gsm: 0470 20 32 22

"Ik zen ni Anton aus Tirol, maar 't geluid van een bel apprecieer ik wel"

Kris Ingelbrecht
Volmondig Grijsbokje

Taak binnen tak: Takkas + Overlevingstocht
Email: kris_ingelbrecht@hotmail.com
Gsm: 0497 88 06 92


"Ik zie der op zen minst geen 14 uit"

Stien Loopmans
Levendige Spreeuw

Taak binnen tak: EHBO + Overlevingstocht + Flash
Email: loopmans.stien@gmail.com
Gsm: 0473 30 21 11

 

"Stien is ook niets"

Niels Van den Bergh
Bescheiden Stekelstaarteekhoorn

Taak binnen tak: Weekendregeling + Flash
Email: vdberghniels@gmail.com
Gsm: 0476 02 05 46

 

"Gij ligt in de dakgoot gij hebt niks te zeggen"

Udo Burggraeve
Olijke Agama

Taak binnen tak: Contactpersoon + Flash
Email: udo.burggraeve@gmail.com
Gsm: 0472 35 15 12

 

"https://www.youtube.com/watch?v=2qgxAHW1w78"

Annelore De Schryver
Gelukzalige Vink

Taak binnen tak: EHBO + Flash
Email: loredeschryver@gmail.com
Gsm:  0479 33 73 41

 

"Nunc 7up bibendum est"

Jins

Simon Marynissen
Genoeglijk Hert

Email: simon.marynissen2001@gmail.com
Gsm: 0473 58 38 30

 

"Wasda nu die blauw plaat"

 
Robin Gilman
Tartende Kauw

Email: robaingilman@gmail.com
Gsm: 0468 14 93 10

 

"Veel zaken in het leven zijn overbodig, net zoals nen appendix da heb ik ni nodig"

 

 

 

Noor Loopmans
Kleurrijke Lijster

Email: loopmans.noor@gmail.com
Gsm: 0498 74 88 62

 

"iets met leven op een roze wolk ofzo"